Enkuri betona oderējumiem

 

"Y" tipa enkuri: C-01 sērija

Sadalītā "Y" enkurošana sistēma ir viena no izplatītākajiem enkurošanas sistēmām.

 

Standarta "V" enkuru sistēma: C-02 sērija

Standarta "V" ugunsizturīga enkuru sistēma ir vienkārša enkura sistēma, kuru izmanto vieglajiem līdz ļoti blīviem ugunsizturīgiem materiāliem. Par termisko šoku lietojumiem ir ļoti ieteicams, ka nerūsējošā tērauda šķiedras, piemēram, pievieno C-MIX, lai pastiprinātu ugunsizturīgo materiālu.

"V" enkuri tiek paredzēts izmantot ar roku metināšanas paņēmieniem. 

 

Gofrētie enkuri Bullhorns:  C-03 sērija

Gofrētais Bullhorn ir gofrētais enkurs vieglajiem un vidēja blīvuma ugunsizturīgiem materiāliem. Enkuru tipiskie pielietojumi var atrast cementa rūpniecībā, melno un krāsaino metālu rūpniecībā.

Gofrētie Bullhorns ir rokas metināšanai (CBH un SBH) un ātra loka metināšanai (CBS un SBS).

 

Smagie enkuri Bullhorns:  C-04 sērija

Smagais gofrētais Bullhorn tiek izmantots ļoti augsta blīvuma ugunsizturīgiem materiāliem. Šis ļoti efektīvs ugunsizturīgs enkurs ir piemērots tikai rokas metināšanai. Enkuru tipiskie pielietojumi var atrast cementa rūpniecībā, melno un krāsaino metālu rūpniecībā.

 

Gofrētie "H" enkuri:  C-05 sērija

Gofrētie "H" enkuri īpaši paredzēti roku metināšanai, un to var izmantot vieglajiem, vidējiem un blīviem ugunsizturīgiem materiāliem.

 

Dubultie izliektie "Y" enkuri:  C-06 sērija

 

Trīskāršie izliektie "E" Enkuri: C-07 sērija

Izliektie "Y" un "E" enkuri ir plakana griezuma ugunsizturīgie enkuri daudziem dažādiem lietojumiem, pārsvarā vieglajiem un vidēja blīvuma ugunsizturīgiem materiāliem. Zari ir saliekti uz āru no centra pēc metināšanas un parasti pēc rezerves slāņa uzstādīšanas.

A tipa enkuri ir piemēroti vieglā blīvuma ugunsizturīgam betonam. Tipam B un C ir rievojums, kas piedāvā lielisku ugunsizturīgo materiālu saglabāšanu. 

 

Gofrētas "V" sloksnes: C-08 sērija

Gofrētas "V" sloksnes ir plakana griezuma smaga veida ugunsizturīgie enkuri, kas ir piemēroti augsta blīvuma ugunsizturīgam betonam. Ieteicama armatūras šķiedru izmantošanai. Šos enkurus var metināt tikai ar rokas metināšanas tehniku.

 

Gofrētie apaļa griezuma "V" enkuri: C-09 sērija

Gofrētais "V" enkurs ir apaļa griezuma, un ātra loka metināmais ugunsizturīgais enkurs, kas piedāvā lieliskas īpašības, pateicoties tā 2-dimensiju un 3-dimensiju īpašībām.

CV1, CV2, CV4 un SPM enkuri ir piemēroti vieglajiem un vidēja blīvuma ugunsizturīgam betonam. CV3 enkurs ir piemērots smaga blīvuma betonam un piedāvā ugunsizturīga produkta izcilu turēšanas jaudu, pateicoties 2-Directional enkura gofrējumam. Stiegrojuma šķiedras ir ieteicams maksimāli ugunsizturīgu stingrību un termiskās trieciena izturību. CVC enkurs ir speciāli paredzētais enkurs metināšanai starp caurulēm. Tās viļņotās kājas plešas pāri caurulei, tādējādi palielinot turēšanas jaudu.

Gofrētie "V" enkuri tiek piegādāti ar keramikas uzgaļiem ātrai loka metināšanai.

 

TW enkuri:  C-10 sērija

TW enkurs ir daudzfunkcionāls ugunsizturīgais enkurs visiem ugunsizturīgiem materiālu veidiem. Tas ir piemērots rokas metināšanai vai skrūvēšanai uz tērauda korpusa,  un ir ideāli piemērots lietošanai kā "kustamais" enkurs rotācijas krāsnī vidējiem un smagsvara ugunsizturīgiem materiāliem.

TWA un TWU enkuri ir piemēroti vieglajam un vidēja blīvuma ugunsizturīgam betonam. TWM un TWS enkuri ir piemēroti vidēja un augsta blīvuma ugunsizturīgam betonam. 

 

Kustīgie enkuri:  C-11 sērija

Kustīgus enkurus galvenokārt izmanto rotācijas krāsnīs, kur liels spriegums rodas sakarā ar ugunsizturīgo pārvietošanu. Šie enkuri tiek fiksēti  uzstādīšanas laikā, bet kļūst "brīvi" darbības laikā. Tas ļauj enkuram pārvietoties ar ugunsizturīgu materiālu, jo tas ir pakļauts mainīgām slodzēm, tādējādi samazinot spriedzi abiem materiāliem.

 

SpeedCells:  C-12 sērija

Šīs sērijas enkuri ir paredzēti izmantošanai Fluid katalītiska krekinga (FCC) iekārtām.

SpeedCells® ir viegli piemērojama vienšūnas sistēma ar ļoti augstu izturību pret termisko šoku. 

SpeedCells® ir divi izmēri: 50mm un 30mm. 30mm modelis tiek izmantots, lai aizpildītu nelielus robus pie malām. 50mm modelis tiek piedāvāts kā otrās paaudzes un trešās paaudzes veids. Jaunākais trešās paaudzes 50mm SpeedCell® ietver visas vecāko paaudzi priekšrocības, bet ar papildu stiprumu un turēšanas jaudu, padarot to īpaši piemērotam betona blietēšanai.

SpeedCells® pielietojuma priekšrocības:

·         Montāžas vienkāršība: šūnas var grozīt pozicionēšanas ērtībai.

·         Ātra montāža.

·         Vieglie remontdarbi, pateicoties tam, ka visas šūnas neatkarīgi viens no otra un viegli maināmi.

·         Mazāka korozijas iedarbība, rezultātā ir slaka nosēdēšanas mazāka iespējamība.

·          Ugunsizturīga pārklājuma vienveidība.

 

Eco-Vins:  C-13 sērija

Par CYA un CYS enkuri ir paredzēti plānām ugunsizturīgam oderējumam, un var  būt uzstādīti ar ātrā loka metināšanu. CYS enkurs tiek piegādāts atvērtā stāvoklī, tā CYA enkurs tiek piegādāts aizvērtā stāvoklī un atvērās pēc metināšanas.

 

Bīdes savienotāji:  C-14 sērija

 

Apaļie "Y" enkuri:  C-15 sērija

 

Lieliem gareniem "Y" enkuri:  C-16 sērija

 

Citu veidu enkuri

© Keramserviss 1999 Sākums / Par Keramserviss / Preču jaunumi / Pieprasījums / Kontakti / VAKANCES / Apmaksa / Preču saņemšana / Atlaides