WATLOW kontrolieri

iebūvētie multifunkcionālie kontrolieri
Integrētie multifunkcionalie kontrilieri ir jauna instrumentu klases, kas apvieno temperatūras, procesu un mašīnu kontroli, ar zemas un augstas temperatūras limitu aizsardzību, augstu ampēru jaudas pārslēgšanos, drošības atvienotāju un lauku komunikācijām vienā komplektā. Modulāro formu faktoru un attēlošanas tipu dažādība nodrošina ērtumu un uzticību, izmantojot vienu komponenti vairāku vietā..
   
Temperatūras un procesu kontrolieri
Temperatūras un procesu kontrolieri tiek lietoti plašā industriālo, zinātnisko un comerciālo darba jomu vajadzībām. Šie kontrolieri automātiski pielāgo izvades, balstoties uz sensora atusaucēm, strādājot saskaņā, lai kontrolētu tādus procesu mainīgos kā temperatūra, plūsma, spiediens un relatīvais mitrums, kā arī, lai sasniegtu optimizētu un stabilu procesu.
   
Ierobežotāji un skaner
Ierobežo monitorēšanas sistēmas un reaģē uz zemtemperatūras un virstemperatūras apstākļiem. Aģentūru apstiprinātas limitācijas nodrošina drošību un aizsargā cilvēkus un īpašumu, itslēdzot barošanas spriegumu limitu pārsniegšanas gadījumā.
   
Barošanas slēdžu iekārtas
Barošanas pārslēgšanas ierīces, līdzīgas autonomiem jaudas kontrolieriem, nogādā jaudu elektriskajiem sildītājiem un citām slodzēm, kad strāva un spriegums pārsniedz veiktspēju pie diskrētiem temperatūru un procesu kontrolieriem. Šīs ierīces veic uzraudzības un diagnostikas funkcijas, lai identificētu pārslodzes apstākļus, pārtrauktas ķēdes un īsslēgumus vai citus darbībai nedrošus apstākļus. Watlow cietvielu barošanas pārslēgšanas ierīces strādā kopā ar WATLOW PID temperatūras kontrolieriem, lai palielinātu procesu kontroli, slodzes veiktspēju un sildelementa dzīves ilgumu.
   
Operatoru interfeisi
Operatoru interfeisi nodrošina lietotājus ar vieglu pieeju un kontroli dažādiem aparātiem, instrumentiem un procesiem. Jaunākos modeļos iekļautas tādas funkcijas kā skārien jūtīgs ekrāns, krāsu grafikas attēlojums, raksturlīknes, paroles aizsardziba un savstarpēja komunikācija. Liela interfeisu daudzveidīma un formu faktori pieejami darbam ar Watlow kontrolieriem.
   
Indikatori
Indikatori attēlo temperatūras un procesu vērības gaišos, viegli nolasāmos ekranos lietotāju izvelamās vienībās. Vienkārša darbība un dizains plašam darba apstākļu klāstam, kas padara to ideēlus pielietošanas ēdienu sagatavošanā, industriālo aparātu kontrolē, analītiskajos instrumentos, iepakošanas un plastmasas industrijas.
   
Datu glabātāji
Datu glabātāji ieraksta informāciju laikā, kvalitatīvai kontrole un saderībai ar regulāciju. Viens no risinājumiem ir datoru programmatūra ar spēju iegrāmatot informāciju no mērinstrumentiem par temperatūras un procesu kontrolieriem. Ierakstīto informāciju var pārraidīt datoram pēcp rocesu analīzei ar dažādu pārraides mehānismu palīdzību.
   
Programmatūra
Programmatūru lieto, lai sazinātos ar temperatūras un procesu kontrolieriem un citu instrumentāciju. Piedāvājumā ietilpst konfigurācijas programmatūra kontroles produktu konfigurācijai. Tas sevī ietver arī datu ierakstīšanas HMI, lai noverotu un darbinātu lietošanai gatavas sistēmas.
   
Aksesuāri
Aksesuāri papildina, aizsargā un nodrošina ilgu dzīves ciklu temperatūras un barošanas kontrolieriem. Tie nodrošina interfeisus lietotājiem un trešās personas produktiem. Tie arī palielina produktu spēju atbilst plašākam pielietojumu diapazonam un aģentūru prasībām.
   
Kontroles paneļi
Kontroles paneļi iztrādāti, lai savienotu ar Watlow gremdējamajiem un cirkulācijas sildelementiem.
   
Individuālais dizains
Individuāli izstrādāti un ražoti temperatūras un barošanas kontrolieri pieejama specifiskām vajadzībām, izstrādes grafikiem un izmaksām tikmēr palīdzot atšķirt jūsu produkta risinājumu no konkurentiem.

 

© Keramserviss 1999 Sākums / Par Keramserviss / Preču jaunumi / Pieprasījums / Kontakti / VAKANCES / Apmaksa / Preču saņemšana / Atlaides