KERAMSERVISS ir industrijas servisa uzņēmums ar pieredzi, kas uzkrāta vairāk kā 20 gadu garumā! 

Esam viena no vadošajām kompānijām Baltijā, kura darbojas termoapstrādes, siltumtehnikas un ugunsdrošības jomā.

Piedāvājam materiālus un jaunākos tehniskos risinājumus sadarbībā ar vadošajiem termoindustrijas ražotājiem.

 

Uzņēmuma ilggadējo panākumu atslēga ir sauklis:

„Katru darbu dari tā, it kā tas būtu priekš sevis!”

 

SIA "Keramserviss sadarbojas ar :

 

                         

 

 


 


2018. gadā SIA Keramserviss piedalījās vairākās nozares izstādēs, prezentējot pašu ražoto un pārstāvēto ražotāju produkciju, nostiprinot savas pozīcijas Latvijas un ārvalstu tirgū, nodibinot jaunus kontaktus un meklējot jaunas sadarbības iespējas.

Esam lepni par mūsu komandu un paveikto! Nākamo- 20. Jubilejas gadu sagaidām ar pārdomām par izdarīto un drošākiem nākotnes plāniem.

Pateicamies ikvienam mūsu klientam!

 

Decembris, 2018

 ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

No 1. līdz 3. decembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā notika starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2016”, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā.

Arī mēs, SIA Keramserviss, piedalījāmies šajā izstādē.

   

 

Decembris, 2016


 

 

              
 


SIA "Keramserviss" no 16.novembra līdz 18.novembrim piedalījāmies Starptautiskājā izstādē "Instrutec 2016", kas notika Igaunijā, Tallinā.

   

 

Novembris, 2016


 

        

SIA "Keramserviss",  sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), 2016.gadā no 8. līdz 11. novembrim  piedalījās starptautiskakā inženiernozaru piegāžu un kooperācijas izstādē "Elmia Subcontractor - 2016" Zviedrijā, Jenšēpingā, kā dalībnieki Latvijas nacionālajā stendā.

     

 

Novembris, 2016


 


 
       

SIA "Keramserviss",  sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), 2016.gadā no 25. līdz 29. aprīlim  piedalījās starptautiskajā inženiernozaru izstādē „Hannover Messe 2016” Vācijā, kā dalībnieki Latvijas nacionālajā stendā. Šajā izstādē ik gadu redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū mašīnbūvē, metālapstrādē un enerģētikā, kā arī citās nozarēs! 

Izstāde "Hannover Messe" ir lielākā pasaules industriālā izstāde.

Šogad Latvija atzīmēja savas dalības divdesmitgadi. Latvijas nacionālie stendi bija izvietoti divās tematiskajās ekspozīcijās – Piegādes industrijai (Industrial Supply) un Enerģija (Energy).

Mēs pārstāvējām izstādes tematisko ekspozīciju Piegādes industrijai, akcentējot mūsu profesionalitāti ar energoefektivitāti saistītos jautājumos!

 

Jūnijs, 2016


 

28.maijā Ādažos notika Gaujas svētki, un arī mēs, SIA "Keramserviss", piedalījāmies šajos svētkos! 

Mūs varēja sastapt svētku gājienā un arī uzņēmumu prezentācijas laikā. Jaunākajiem svētku apmeklētājiem bija piedāvāta iespēja iepazīties un pastrādāt ar mālu.

              

 

Jūnijs, 2016


 

           

SIA "Keramserviss",  sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru  (LIAA) piedalījās inženiernozaru uzņēmumu tirdzniecības misijā Nīderlandē, izstādes "ESEF 2016" laikā (Utrehtā) no 16. līdz 18.martam.

 

Marts, 2016

 

 

© Keramserviss 1999 Sākums / Par Keramserviss / Preču jaunumi / Pieprasījums / Kontakti / VAKANCES / Apmaksa / Preču saņemšana / Atlaides